Internacionalni festival animiranog filma djece i mladih Varaždin

8. internacionalni festival animiranog filma djece i mladih Varaždin

Partner

KINA

 

 zastava kine

Organizator

VANIMA_logo

 

Filmsko-kreativni

studio VANIMA

 

______________

 

VANIMA

je članica:

 

ecfa

 

 

ycn logo

Suorganizatori

ASIFA Croatia logo-02



 

 

Pokrovitelji

vlada rh 

 
havc_natpis_hrv
 

 

 varazdin_logo


 
logo turisticka

 

SENIOR selekcija 8. VAFI-ja

vafi 8 za web clanak

 

Od 487 pravilno prijavljenih filmova iz 69 zemalja (što je rekordan broj), selektorice Dubravka Kalinić Lebinec i Sandra Malenica odlučile su da će na 8. VAFI-ju biti prikazano 101 film u 9 službenih projekcija. U kategoriji MINI filmovi za djecu do 10 godina - 32 filma, u kategoriji MIDI filmovi za djecu od 11 do 14 godina - 32 filma, a u kategoriji MAXI filmovi za mlade od 15 godina - 37 filmova.

 

 

Rezultati JUNIOR selekcije stižu drugi tjedan.

 

 

Preuzmi PDF

 

Rezultati selekcije su u nastavku:

 

MINI


Awaker
Czech Republic
D: Filip Diviak
P: Faculty of Multimedia Communications, Tomas Bata University in Zlín, Lukáš Gregor

 

Awersome Beetle's Colors
Latvia
D: Indra Sproge
P: Janis Zarzeckis

 

Caiman
United Kingdom
D: Sue Tong
P: Iain Harvey

 

Chripajas
Russian Federation
D: Olga Poliektova, Jaume Quiles
P: Olga Poliektova, Jaume Quiles

 

Elephants
USA
D: Jeremy Galante, David Cowles
P: They Might Be Giants / Danny Weinkauf

 

Five sheep
Russian Federation
D: Maria Stepanova
P: Gerasimov Alexander

 

In a Cage
France
D: Loic Bruyere
P: Corinne Destombes

 

Magic Piano
India
D: Mayul Verma
P: Toonz Animation India

 

Mamma Mia
Singapore
D: Group of authors
P: Singapore Polytechnic, Alfred Fabian

 

Miriam's Hen's Dream
Estonia
D: Andres Tenusaar
P: Kerdi Oengo

 

Misho & Robin "Autumn Fruits"
Croatia
D: Marija Ivišić, Denis Alenti, Vjekoslav Živković
P: Miljana Dragičević

 

Mobile Garden: Dandelions
Argentina
D: Paula Daveloza
P: OSA

 

Moles, Hounds, Bears, Bees, and Hares
USA
D: Jeremy Galante, David Cowles
P: They Might Be Giants

 

Mr. Toti and The Great Egg
Poland
D: Grzegorz Handzlik, Joanna Sorn Gara
P: Grzegorz Handzlik

 

One Short Story
Bulgaria
D: Barbara Domuschieva
P: Barbara Domuschieva

 

Our Wonderful Nature - the Common Chameleon
Germany
D: Tomer Eshed
P: Tomer Eshed

 

Piccolo Concerto
Germany
D: Ceylan Beyoglu
P: Storykid Studio/ Ceylan Beyoglu

 

Royal Fool
Georgia
D: Saba Karseladze
P: Zurab Diasamidze

 

Rumble in the Jungle
Germany
D: Muhundan Bala
P: Muhundan Bala

 

Sabaku
Netherlands
D: Marlies van der Wel
P: Christine Anderton, Maartje Ongering

 

Shakrak, The Hero
Turkey / Iran
D: Naeem Tadayon, Hootan Poorzaki
P: Aysegul Kara Zorlu, Hootan Poorzaki, Seray Girit

 

The end of the line
Brazil
D: William Côgo
P: Labareda Comm and Design

 

The House
Czech Republic
D: Veronika Zacharová
P: Lukáš Gregor, Marketa Janeckova

 

The Little Gray Wolfy the Winter Story
Norway
D: Natalia Malykhina
P: Natalia Malykhina

 

The Pocket Man
France
D: Ana Chubinidze
P: Reginald de Guillebon, Corinne Destombes

 

Tina&Tony "A Princess"
Russia
D: Andrew Bahurin, Djangir Suleymanov
P: Tatiana Tsyvareva, Ilya Popov

 

Tirso is a Clown
Argentina
D: Constanza Rigazio, Agustín Premat
P: Constanza Rigazio, Agustín Premat

 

Weasel
Slovenia
D: Timon Leder
P: Jure Vizjak

 

Where Does the Chocolate Go
Slovenia
D: Žoel Kastelic
P: Žoel Kastelic

 

Where's Jimmy?
Israel
D: Koby Hadour
P: Koby Hadour

 

Where's Ronald?
Netherlands
D: Jorn Leeuwerink, Robin Aerts, Emma van Dam
P: Jorn Leeuwerink, Robin Aerts, Emma van Dam

 

ZOO Story
Czech Republic
D: Veronika Zacharová
P: Lukáš Gregor

 

 

MIDI

 

A hole
Mexico
D: Suarez Maribel
P: Esteban Azuela

 

Baozha!
Singapore
D: Jasper Liu Yingxian, Bryan Goo Wai Kiat, Jolene Cheng Joo Lynn
P: Jasper Liu Yingxian, Bryan Goo Wai Kiat, Jolene Cheng Joo Lynn

 

Car Wars
India
D: Arun Sripadam
P: Jagannath Radhakrishnan

 

Chika, the Dog in the Ghetto
Germany
D: Sandra Schießl
P: Björn Magsig, Marion Heinßen, Katrin Pilz, Marcus Horn, Annick Hillger

 

Children Of Oak
Iran
D: Sa'adat Rahimzadeh
P: Saba Animation Center

 

Cocoon "I Can't Wait"
Belgium
D: Simon Medard
P: Jean-Luc Slock

 

Duel at Twelve O-clock
Spain
D: Uni Guerra
P: Marta Berard

 

Fox Fears
Japan
D: Miyo Sato
P: Koji Yamamura

 

Hamlet Comedy
Russian Federation
D: Eugeniy Fadeyev
P: Liubov Gaydukova

 

Happened
Russian Federation
D: Ksenia Kandaurova
P: Ksenia Kandaurova

 

Hedgehog's Home
Canada / Croatia
D: Eva Cvijanović
P: National Film Board, Bonobostudio

 

In Exile
Moldova
D: Alexander Kurilov
P: Alexander Kurilov, Kurilov Group Creative Studio

 

Jonas and the Sea
Netherlands
D: Marlies van der Wel
P: Roel Oude Nijhuis, Gijs Kerbosch, Gijs Determeijer

 

L'illusion de Joseph
Italy
D: Pasquale D'Amico
P: Pasquale D'Amico

 

Little Thing
Israel
D: Or Kan tor
P: Or Kan tor

 

Moon Girl
France
D: Nicolas Bianco-Levrin, Julie Rembauville

 

Once in a while
Russian Federation
D: Gosha Loshadkin
P: Gosha Loshadkin

 

Professionals: Journalist
Ukraine
D: Stepan Koval
P: Ganna Polonichenko

 

Question To My Fingers
Netherlands
D: Ineke Goes
P: NTR - Sesamstraat

 

Scrambled
Netherlands
D: Bastiaan Schravendeel
P: Polder Animation, Tünde Vollenbroek

 

Stars
India
D: Neeraja Rajkumar
P: Neeraja Rajkumar

 

Street Food
Singapore
D: Jonathan Peter Choo
P: Jonathan Peter Choo

 

The Bearytales
Czech Republic
D: Veronika Zacharová
P: Lukáš Gregor

 

The Hunchback and the Swan
United Kingdom
D: Dotty Kultys
P: Dotty Kultys

 

The Kid And The Hedgehog
Spain
D: Marc Riba
P: I+G Stop Motion

 

The Last Leaf
Ireland
D: Olya Golubeva
P: Olya Golubeva

 

The Moustache
Finland
D: Anni Oja
P: Eija Saarinen

 

The Skeleton band
USA / Belgium /Hong Kong
D: Sylwia Szkiladz, Jessica Poon
P: Jessica Poon

 

The Switchman
Iran
D: Mehdi Khorramain
P: Mehdi Khorramain

 

Timun Mas
Indonesia
D: Fritz Widjaja
P: Fritz Widjaja

 

Wind
Brazil
D: Betânia Furtado
P: Betânia Furtado

 

Zoom In
Iran
D: Hamid Khalvati
P: Hamid Khalvati

 

 

MAXI

 

A deux doigts
Belgium
D: Lucie Thocaven
P: Jean-Luc Slock

 

Below 0°
Costa Rica
D: Itai Hagage & Jonathan Gomez
P: Itai Hagage & Jonathan Gomez

 

Bullet Time
Netherlands
D: Frodo Kuipers
P: Merlijn Passier

 

Butterfly-ness
Iran
D: Ali Azizi
P: Ali Azizi

 

Corner
Estonia
D: Lucija Mrzljak
P: Estonian Academy of Arts

 

Crin-Crin
Belgium
D: Iris Alexandre
P: Iris Alexandre

 

Darrel
Spain
D: Marc Briones Piulachs
P: Daniel Martínez Lara

 

Dated
Singapore
D: Tan Ping Hao, Sing Zhi Ying Melissa, Wang Jia Ying and Ho Jia Fen
P: Tan Ping Hao, Sing Zhi Ying Melissa, Wang Jia Ying and Ho Jia Fen

 

Dota
Croatia
D: Petra Zlonoga
P: Vedran Suvar

 

Fears
Canada
D: Nata Metlukh
P: VFS

 

Fruit
Germany
D: Gerhard Funk
P: Gerhard Funk

 

Gamer Girl
Croatia
D: Irena Jukić Pranjić
P: Maša Udovičić

 

Homecoming of the Goddess of Wealth
India
D: Swati Agarwal
P: IIT Bombay

 

Infinity Hotel
USA
D: Neely Goniodsky
P: Neely Goniodsky

 

Kukuschka
Russian Federation
D: Dina Velikovskaya
P: Pchela-Studio

 

Leonor's Lullaby
China
D: Quentin Paquignon
P: Quentin Paquignon

 

Merlot
Italy
D: Giulia Martinelli
P: 9 Centro Sperimentale di Cinematografia

 

Mishka
Germany
D: Eszter Jánka
P: Academy of Media Arts Cologne

 

Mononoke Hitotsuki
Japan
D: Matsusaki Kimiko, Naoko Kitami, Hidaka Keina, Nishino Koichiro, Suzuki Yoshimi
P: Fumiko Magari (Laputa Art Animation School)

 

My Lost Things
China
D: Weijia Chen
P: Weijia Chen

 

New Note
Australia
D: Léa Fabreguettes
P: Léa Fabreguettes, Zoë Fox

 

Night Walk
USA
D: Neely Goniodsky
P: Brick Lane Records and Northwest Film Forum

 

One Hell of a Plan
France
D: Alain Gagnol, Jean-Loup Felicioli
P: Jacques-Rémy Girerd

 

Penelope
Estonia
D: Heta Jäälinoja
P: Estonian Academy of Arts

 

Peter's Forest
Croatia
D: Martina Mestrovic
P: Igor Grubic

 

Rumor
Iran
D: Leila Nouroozy
P: Leila Nouroozy

 

Scent of Geranium

USA

D: Naghmeh Farzaneh

 

Shuma

Estonia

D: Lucija Mrzljak

P: Estonian Academy of Arts

 

Stripy

Iran

D: Babak Nekooei, Behnoud Nekooei

P: Babak Nekooei, Behnoud Nekooei, Abolfazl Hezaveh

 

Sweet self-destruction

Slovenia

D: Sandra Jovanovska

P: Bostjan Potokar

 

The Beach Boy

Singapore

D: Hannes Rall

P: Seah Hock Soon

 

The belief

Iran

D: Amir Vahedi

P: Amir Vahedi

 

The Box

Turkey

D: Merve Cirisoglu Cotur

P: Merve Cirisoglu Cotur

 

The empty page

Iran

D: Siavash Khodaei

P: DEFC

 

The Shrapnel

Russian Federation

D: Dmitry Ivanov

P: Liubov Gaydukova

 

Voltaire

Belgium

D: Jan Snoekx

P: Anton Roebben, Eric Goossens, Marc Thelosen, Koert Davidse

 

You Are Not The Strongest

Spain

D: Emilio Yebra

P: Emilio Yebra

 

 

 


Pratite nas :)

VAFIonFACEBOOK  

Galerija slika

382135 572546636100951 1527256727 n-1

Ova internetska stranica koristi kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku. Više o kolačićima i načinu kako ih koristimo te načinu kako ih onemogućiti pročitajte ovdje.

Klikom na gumb "U redu" pristajete na korištenje kolačića.

EU Cookie Directive Module Information